'

Vigget – pomagamy

„Wartość człowieka poznaje się po tym, co daje od siebie innym”.

 • zoom
  Pokaż więcej zdjęć...
  „Akcja Wesołych Ogrodników” – Vigget wspiera chore i niepełnosprawne dzieci.

  Już po raz czwarty na terenie Ziemi Jarocińskiej odbyła się Akcja Wesołych Ogrodników. Wyjątkowe wydarzenie, podczas którego zbierane są pieniądze na pomoc podopiecznym Fundacji "Ogród Marzeń".

  Czytaj więcej...
  Zbiórka przeprowadzana jest na ulicach, ale również podczas wielu imprez, które organizowane są w ramach przedsięwzięcia. W tym roku Akcja odbyła się 22 i 23 marca. W niedzielę dzieci mogły wziąć udział w Warsztatach Sztuk Cyrkowych, po południu rozegrano Turniej w Dwa Ognie, a wieczorem odbył się piknik "Mistrzowie Ognia" z niesamowitym pokazem Fire Show. Podczas turnieju i pikniku występowali lokalni artyści, odbyły się także licytacje bardzo wartościowych przedmiotów. Strój Marcina Gortata został kupiony za 1000 zł.W sumie udało się zebrać ponad 30 tys. złotych.Fundacja "Ogród Marzeń" część pieniędzy przeznaczy na wsparcie leczenia, rehabilitację i środków higienicznych dla podopiecznych. Zorganizuje również 6 turnusów rehabilitacyjnych i obóz integracyjny, na który zostaną zaproszone również dzieci z Domu Dziecka w Dobieszczyźnie. Akcję Wesołych Ogrodników udało się zorganizować dzięki wsparciu gminy Jarocin oraz firmy VIGGET.

 • zoom
  Jak nie my to kto?

  Dnia 22 marca 2014r. w Koźminie Wielkopolskim odbył się koncert charytatywny „Jak nie my to kto” dla Amelii Patalskiej i Antoniny Forszpaniak zorganizowany przez Natalię Osuch i Natalię Krysztofiak. Całość rozpoczęła się o godzinie 15:00 w sali kina „Mieszko” w Koźminie Wielkopolskim. Przygotowania trwały miesiąc. W tym czasie szukałyśmy sponsorów, gadżetów na licytację, wolontariuszy, artystów oraz załatwiałyśmy sprawy organizacyjne.

  Czytaj więcej...
  Na naszej scenie wystąpili: Oliwia Wieczorek, zespoły: Seven, NO NAME kids, NO NAME, Bujambi, Grochu, Zielony Lasek, Shaman Dread NNS WODNIK Symbioza oraz Monroe. Mogliśmy również podziwiać tańce towarzyskie wykonane przez Jakuba Marcisza i Wiktorię Kowalską. Naszemu koncertowi patronowało stowarzyszenie „Młodzi z pomocą”, nie zabrakło również ratowników medycznych i straży pożarnej. Wolontariusze z koźmińskiego I LO im. Powstańców Wielkopolskich wykazali się sumienną pracą: dziewczyny przygotowały poczęstunek dla przybyłych gości i obsługi koncertu oraz zbierały pieniążki do puszek kwestarskich . Licytację prowadził Jarosław Dykcik. W sumie uzbieraliśmy 3564,30 zł. Podczas koncertu można było poznać rodziny obu dziewczynek i je same. To naprawdę przemili, sympatyczni ludzie. W tym samym dniu od godz. 9.00 na boisku sportowym „Orlik” odbywał się turniej charytatywny dla dziewczynek zorganizowany przez Przemysława Reszkę i Jakuba Osucha. Wzięło w nim udział 14 drużyn. Pierwsze miejsce zajęli zawodnicy Pro-Met’u. Cieszymy się, że mogliśmy pomóc. Dziękujemy wszystkim sponsorom i zaangażowany w to przedsięwzięcie osobom bez których nie udałoby się nam zorganizować koncertu.
  Zobacz galerie z wydarzenia...
 • zoom
  Pokaż więcej zdjęć...
  Fundacja Ogród Marzeń

  Fundacja, która pomaga chorym i niepełnosprawnym dzieciom, korzysta z urządzeń firmy Vigget wspomagających leczenie i rehabilitację. Fundacja korzysta również ze wsparcia finansowego Vigget.
  odwiedź stronę Fundacji Ogród Marzeń

 • zoom


  Dizel

  Zwierzaki ze schroniska w Krotoszynie dzięki naszym urządzeniom czują się lepiej.

  Firma Vigget zaadoptowała kilka psiaków.

  Zapraszamy do odwiedzenia strony schroniska
 • zoom
  Pokaż więcej zdjęć...
  Firma Vigget wspiera rehabilitację Tobiasza

 • zoom
  Pokaż więcej zdjęć...
  Pomoc młodym sportowcom

  Vigget pomaga młodym sportowcom. Wspomagamy klub tenisa stołowego prowadzony przez Pana Ryszarda Kamińskiego.