Vigget nasza misja, wizja, cel

Nasza misja
DAĆ LUDZIOM WIĘCEJ ZDROWIA I SZCZĘŚCIA – to nasz cel nadrzędny.
Naszą firmę Vigget zainspirowała postawa życiowa i zawodowa wybitnego uczonego i lekarza – prof. Zygmunta Antoszewskiego, twórcy pierwszego polskiego sztucznego płucoserca. Kierował się on mottem: „zrób wszystko, aby dać szansę swojemu zdrowiu, życiu i szczęściu”. Głęboko humanistyczne przesłanie zawarte w tej życiowej radzie powoduje, że jest to idea uniwersalna, którą chcemy promować.

Całą naszą energię, emocje, wiedzę, wieloletnie doświadczenie w branży poświęciliśmy budowie firmy Vigget opartej z jednej strony o dobre praktyki biznesowe, a z drugiej – o naszą filozofię działania. Nasza firma ViggetFilozofia ta sprowadza się do jak największej dbałości o Klienta. Dbamy o jego zdrowie, komfort fizyczny i psychiczny, ale też o to, by zakupów mógł dokonywać w najwygodniejszy dla siebie sposób. Dlatego produkty pro-zdrowotne , opracowane specjalnie z myślą o naszych Klientach, trafiają do nich w taki sposób, by mieli oni okazję zapoznać się z wszelkimi przydatnymi informacjami.

Partnerzy Biznesowi Vigget

Cenimy sobie prawdziwie partnerskie relacje w kontaktach z naszymi współpracownikami i partnerami biznesowymi. Są dla nas bardzo ważni, dlatego zapewniamy im komfortowe warunki pracy i udostępniamy najlepsze narzędzia. Ale przede wszystkim dostarczamy produkty, z których sami mogą być dumni i z prawdziwą satysfakcją polecać je innym, jednocześnie wzmacniając własną niezależność finansową, rozwijając swój własny biznes na rynkach krajowym i zagranicznym.

Dlaczego jesteśmy liderem? To proste – DAJEMY LUDZIOM WIĘCEJ ZDROWIA I SZCZĘŚCIA.