Rezon Life

Terapia neuropsychologiczna może mieć kolosalny wpływ na nasz organizm i bardzo silnie oddziaływać na naszą psychikę i emocje po przez zmianę myślenia oraz nastawienia psychicznego i emocjonalnego. To my decydujemy o własnym sukcesie, to my możemy uzdrowić swój organizm, osiągnąć szczęście i powodzenie w każdym aspekcie naszego życia. Autoterapia neuropsychologiczna łączy korzyści wypływające ze świadomej relaksacji ciała fizycznego i jednoczesnej koncentracji umysłu. Skupienie umysłu na aspektach zdrowotnych i życiowych i sugestywne wyobrażenie pozytywnych zmian ma realny wpływ na poprawę samopoczucia i stanu zdrowia. Terapeutyczne nagrania RezonLife opierają się na naukowej formule psychoneuroimmunologii, która wykorzystuje dowiedziony naukowo efekt wpływu połączenia umysłu z układem odpornościowym.

Od wielu lat lekarze wskazują, że przeważająca większość chorób i niekorzystnych zdarzeń życiowych ma podłoże psychosomatyczne, czyli ich początek bierze się ze stanu umysłowego pacjenta i jest skutkiem tego, w jaki sposób postrzega on świat i w jaki sposób radzi sobie z problemami życia codziennego.

Świadoma relaksacja ciała pozwala uwolnić je z napięć mięśniowych, czyli stresu mięśniowego, wpływającego niekorzystnie na przepływ życiowej energii. Relaksacja zmniejsza skutki pojawiających się w naszych organizmach blokad energetycznych, prowadzących do różnego rodzaju dyskomfortu, bólu i chorób.

Świadoma relaksacja wpływa bardzo pozytywnie na organizm, który w dzisiejszych czasach jest narażony na duże dawki bodźców, powodujących lub wzmagających odczuwany przez nas stres – zarówno fizyczny, jak i emocjonalny. Koncentracja umysłu na zdrowiu, pozytywnym zachowaniu i dobrych nawykach pomaga nakierować wszelkie siły witalne umysłu podświadomego na działanie naprawcze.

Można powiedzieć, że umysł podświadomy gromadzi wszystkie informacje, które wpływają na to, jak postrzegamy świat, nasze możliwości i jak postrzegamy siebie. Na tej podstawie budujemy swoją samoocenę, która ma bezpośredni wpływ na nasze osiągnięcia, zadowolenie i ogólnie rozumianą radość życia.

Zmieniając tzw. negatywne programy w podświadomości, możemy zastąpić je nowymi i pozytywnymi, które pomagać nam będą w codziennym funkcjonowaniu, odczuwaniu szczęścia, spełnienia i powrocie do optymalnego zdrowia fizycznego i emocjonalnego.

więcej informacji znajdziesz w broszurze w dziale do pobrania!

Zespół ekspertów przygotował skuteczne terapie:
1. Dzień dobry
– nagranie, które pomoże ci rozpocząć radośnie każdy nowy dzień. Pamiętaj o tym, że w bardzo wielu przypadkach kluczem do zdrowia jest odpowiednie nastawienie. Z potencjału naszego mózgu często nie zdajemy sobie sprawy. Warto ten potencjał wykorzystać!

2. Wieczorna regeneracja
– nagranie, którego odsłuchanie przed nocnym odpoczynkiem może być świetnym „podsumowaniem” mijającego dnia, wspomóc regenerację i odnowę organizmu. Ważna jest nie tylko umiejętność bieżącego radzenia sobie ze stresem, ale i zdolność do skutecznego zrelaksowania się i pozostawienia negatywnych myśli za sobą. Nie pozwól, żeby złe wspomnienia i stres całego dnia pozostał w Twojej głowie!

3. Nie palę
– nagranie dla osób, które podjęły decyzję o rzuceniu nałogu palenia tytoniu. Nałóg palenia podtrzymywany jest zarówno przez czynniki fizjologiczne (uzależnienie organizmu od regularnie dostarczanej nikotyny), jak i czynniki psychologiczne. O ile z fizjologią możemy poradzić sobie, stosując na przykład substancje zastępcze zawierające nikotynę, to uzależnienie tkwiące w mózgu możemy pokonać wyłącznie siłą własnych myśli. Terapia neuropsychologiczna pomaga bardzo skutecznie wprowadzić nasze plany w życie.

4. Wolni od alkoholu
– nagranie dla osób, które podjęły decyzję o rzuceniu nałogu picia alkoholu. Często źródłem nałogu picia jest stres. Sięgamy po alkohol, by zagłuszyć codzienne troski, by odreagować trudne chwile, by poczuć się lepiej i pewniej. To nie jest potrzebne! Pozytywne nastawienie pomaga poradzić sobie ze stresem bez wódki, wina i piwa.

5. Kontrola prawidłowego odżywiania
– nagranie dla osób, które chcą pozbyć się nawyku spożywania śmieciowego jedzenia i chcą wrócić do zdrowych nawyków żywieniowych, idealnej wagi i kondycji organizmu. Cywilizacyjny pośpiech zmusza nas często do jedzenia w biegu, zakłóca naturalny tryb życia i sprawia, że lekceważymy nasze zdrowie. Na fatalne tego skutki nie musimy czekać długo. Otyłość, cukrzyca, choroby układu pokarmowego i schorzenia serca pojawiają się nagle, a ich źródłem jest właśnie złe odżywianie. Wróć do źródeł. Pomóż swojemu organizmowi poprzez zmianę nastawienia, zmianę myślenia, zmianę „programu” w podświadomości.

6. Wybieram zdrowie
– nagranie dla osób z różnego rodzaju chorobami przewlekłymi. Pomaga wzmóc procesy regeneracyjne organizmu, odbudować prawidłową pamięć komórkową i wspomóc układ immunologiczny w powrocie organizmu do optymalnego zdrowia.
Wielu z nas nie zdaje sobie sprawy z wielkiej siły autosugestii. Wiara naprawdę może przynieść cuda i pomóc w sytuacjach pozornie beznadziejnych.

więcej znajdziesz w pobierz broszurę

Pobierz broszurę RezonLife w formacie pdf: